پرونده: ۹ عطر پیشنهادی دیداد برای آقایان حقوقی (استایل حقوقی ها)

استایل حقوقی ها: ۹ عطر پیشنهادی دیداد برای آقایان حقوقی

در این پرونده به معرفی ۹ عطر مردانه برای آقایان حقوقی خواهیم پرداخت. در انتخاب عطرهای زیر، معیارهایی چون ماندگاری و پخش بوی عطر و تطبیق پذیری آنها با فصول مختلف و موقعیت های متفاوت، تنوع در قیمت ها و همچنین عدم تکرار برندهای سازندۀ عطرها مدنظر قرار گرفته است.

پرونده: هنرمندان معروف، حقوقدانان گمنام (ایران)

هنرمندان معروف، حقوقدانان گمنام (ایران)

در این پرونده به معرفی هنرمندان ایرانی معروفی می پردازیم که به دلایل مختلف رشتۀ حقوق را در کنار مشغلۀ اصلی خود به صورت تفننی یا جدی دنبال کرده و تجارب جدیدی را در این مسیر به دست آورده اند.

پرونده: معرفی پنج چهره برجسته سیاه پوست در تاریخ حقوقی معاصر آمریکا

معرفی پنج چهره برجسته سیاه پوست در تاریخ حقوقی معاصر آمریکا

در این پرونده، به معرفی پنج چهرۀ برجستۀ سیاه پوست در تاریخ حقوقی معاصر آمریکا می پردازیم که آشنایی با آنها نشان دهندۀ مسیر ناهموار و سختی است که سیاه پوستان آمریکایی در شرایطی نابرابر برای به دست آوردن حقوق برابر طی کرده اند و مفهوم مبارزه برای عدالت و برابری را برای دیگران معنی کردند.

پرونده: فعالیت هایی که حقوقی ها می توانند در ایام قرنطینه انجام دهند

فعالیت هایی که حقوقی ها می توانند در ایام قرنطینه انجام دهند

ایام عید و تعطیلات نوروز همواره به عنوان زمانی برای دید و بازدید و صله رحم، شادی، استراحت و گردش و گشت و گذار شناخته می شود. اما عید امسال، بسیار متفاوت از هر عید دیگری است که در خاطره های ما وجود دارد. گسترش ویروس کرونا در سطح کشور و سراسر کرۀ خاکی باعث شده است تا بنابر توصیه های پزشکان و دولتمردان، و به منظور حفظ سلامت خود و دیگران، امسال بخشی زیاد از مردم، عید را برخلاف سال های گذشته در خانه های خود سپری کنند. اگرچه خانه نشینی در تعطیلات عید و قرنطینه در این ایام امری کسالت آور است، اما هر کس می تواند بنابر علایق و نیاز خود، از فرصت به وجود آمده استفاده نماید. در این پرونده، فعالیت هایی که حقوقی ها می توانند در روزهای قرنطینه انجام دهند را با شما مرور خواهیم کرد. پس از مطالعه، شما هم می توانید پیشنهادها و نظرهای خود را با ما و دیگر مخاطبان در میان بگذارید.