فراخوان مقاله فارسی، انگلیسی و فرانسه برای دوفصلنامه ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد _ ۱۴۰۲

فراخوان مقاله فارسی، انگلیسی و فرانسه برای دوفصلنامه ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد - ۱۴۰۲

هیئت تحریریه دوفصلنامه ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد از استادان و پژوهشگران حقوق، روابط بین الملل، علوم سیاسی و سایر رشته های مرتبط با فعالیت های سازمان ملل متحد دعوت می کند تا مقالات پژوهشی و اصیل خود را برای ارزیابی و انتشار در دوفصلنامه ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد برای این نشریه ارسال کنند.

فراخوان مقاله برای فصلنامه پژوهش های حقوق اقتصادی و تجاری _ ۱۴۰۱

فراخوان مقاله برای فصلنامه پژوهش های حقوق اقتصادی و تجاری - ۱۴۰۱

از استادان، پژوهشگران و نویسندگان محترم دعوت می شود مقاله های خود را در سه قالب «مقالۀ پژوهشی»، «نقد رأی» و «نقد کتاب» برای فصلنامه پژوهش های حقوق اقتصادی و تجاری ارسال نمایند.

فراخوان مقاله به زبان انگلیسی برای مجله حقوقی بین المللی _ ۱۴۰۱

فراخوان مقاله به زبان انگلیسی برای مجله حقوقی بین المللی - ۱۴۰۱

مجلۀ حقوقی بین المللی از استادان و پژوهشگران حقوق بین الملل دعوت به عمل می آورد تا مقاله های انگلیسی خود را برای انتشار در این فصلنامه ارسال نمایند.

فراخوان مجله تحقیقات حقوقی برای مقاله علمی پژوهشی در حوزه حقوق و فناوری – شهریور ۱۴۰۱

فراخوان مجله تحقیقات حقوقی برای مقاله علمی پژوهشی در حوزه حقوق و فناوری – شهریور ۱۴۰۱

مرکز نوآوری دانشکدۀ حقوق دانشگاه شهید بهشتی با همکاری مجلۀ تحقیقات حقوقی از کلیۀ استادان، دانشجویان، پژوهشگران و حقوق دانان دعوت می نماید تا با مشارکت در این فراخوان، مقاله های خود در حوزۀ میان رشته ایِ «حقوق و فناوری» را جهت داوری و انتشار در ویژه نامۀ اختصاصی «حقوق و فناوری» مجلۀ تحقیقات حقوقی، طبق شیوه نامۀ نگارش مقاله در سامانۀ این مجله بارگذاری نمایند.

فراخوان یادداشت نویسی با موضوع شورای نگهبان پاسدار حقوق ملت – تیر ۱۴۰۱

فراخوان یادداشت نویسی با موضوع شورای نگهبان پاسدار حقوق ملت – تیر ۱۴۰۱

به مناسبت فرا رسیدن ایام سالروز تأسیس شورای نگهبان، باشگاه قانون اساسی با همکاری پژوهشکدۀ شورای نگهبان رقابت یادداشت نویسی با موضوع شورای نگهبان پاسدار حقوق ملت را برگزار خواهد کرد.

فراخوان مقاله به مناسبت بیستمین سالگرد تأسیس مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران – تیر ۱۴۰۱

فراخوان مقاله به مناسبت بیستمین سالگرد تأسیس مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران – تیر ۱۴۰۱

مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران در نظر دارد به مناسبت بیستمین سالگرد تأسیس مرکز، مجموعه مقالاتی را در حوزۀ داوری تجاری و در قالب یک کتاب منتشر نماید. علاقمندان می توانند، مقاله های خود را در چارچوب «شیوه نامه نگارش و ارسال مقالات» برای دبیرخانه مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای مجله ایرانی حقوق بین الملل و تطبیقی (انگلیسی)

فراخوان مقاله برای مجله ایرانی حقوق بین الملل و تطبیقی (انگلیسی)

استادان، پژوهشگران و دانشجویان مشتاق به نگارش مقاله به زبان انگلیسی می توانند در چارچوب مقررات و آیین نامه های مجله، مقاله های خود را برای ارزیابی و انتشار در اولین شمارۀ نشریه که در بهار-تابستان ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد (و همچنین شماره های بعدی) در اختیار مجله ایرانی حقوق بین الملل و تطبیقی قرار دهند.

فراخوان مقاله برای همایش «اخلاق حقوقی» _ خرداد ۱۴۰۱

فراخوان مقاله برای همایش «اخلاق حقوقی» - خرداد ۱۴۰۱

دانشکده حقوق دانشگاه قم و معاونت فرهنگی دانشگاه، با همکاری تعدادی از نهادهای دولتی، غیردولتی، و دانشگاهی، همایش «اخلاق حقوقی» را برگزار می نمایند. علاقمندان می توانند در چارچوب محورهای تعیین شده، مقاله های خود را برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

فراخوان مقاله | یادداشت برای سمپوزیوم برخط تالار گفتگوی انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد با عنوان «تأثیر علم و فناوری های نوین بر صلح و امنیت بین المللی» _ اسفند ۱۴۰۰

فراخوان مقاله / یادداشت برای سمپوزیوم برخط تالار گفتگوی انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد با عنوان «تأثیر علم و فناوری های نوین بر صلح و امنیت بین المللی» - اسفند ۱۴۰۰

تالار گفتگوی تخصصی انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد، سمپوزیوم بین رشته ای با موضوع «تاثیر علم و فناوری های نوین بر صلح و امنیت بین المللی» را برگزار می نماید. علاقمندان می توانند مقاله / یادداشت های خود را برای این سمپوزیم ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای فصلنامه عملی پژوهشی دانش حقوق عمومی _ ۱۴۰۱

فراخوان مقاله برای فصلنامه عملی پژوهشی دانش حقوق عمومی - ۱۴۰۱

فصلنامۀ علمی پژوهشی دانش حقوق عمومی در گروه علمی علوم انسانی که امتیاز آن به پژوهشکدۀ شورای نگهبان تعلق دارد و به بررسی موازین حقوقی و فقهی و سایر نظریات مبتنی بر بررسی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شورای نگهبان و فقه حکومتی می پردازد، از تمام استادان و پژوهشگران دعوت به عمل می آورد تا مقاله های خود را در محورهای ذیل برای دفتر فصلنامه ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای فصلنامه علمی سازمان های بین المللی _ ۱۴۰۱

فراخوان مقاله برای فصلنامه علمی سازمان های بین المللی _ ۱۴۰۱

فصلنامه تخصصی «سازمان های بین المللی» که امتیاز آن به پژوهشکدۀ تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام تعلق دارد، با رویکرد تولید و انتشار آثار در سه حوزۀ مطالعاتی علوم سیاسی، حقوق و اقتصاد آمادۀ دریافت و ارزیابی مقاله های استادان، دانشجویان و پژوهشگران با فرایند زمانی کوتاه (دو هفته) است.

فراخوان مقاله برای همایش سالانه انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد با عنوان «مسئولیت سازمان ملل متحد در بحران های منطقه ای» _ دی ۱۴۰۰

فراخوان مقاله برای همایش سالانه انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد با عنوان «مسئولیت سازمان ملل متحد در بحران های منطقه ای» - دی ۱۴۰۰

انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد از دانش پژوهان گرامی دعوت به عمل می آورد تا با ارائه مقاله در یکی از محورهای همایش بر غنای این همایش بیافزایید.

فراخوان یادداشت فارسی برای وبلاگ تخصصی حقوق داوری و میانجیگری برای سال ۱۴۰۰

فراخوان یادداشت فارسی برای وبلاگ تخصصی حقوق داوری و میانجیگری برای سال ۱۴۰۰

وبلاگ فارسی مرکز منطقه ای داوری تهران، با هدف ترویج و توسعه و نیز ارتقای ادبیات حقوقی فارسی در زمینۀ موضوعات و مسائل روز حقوق داوری و میانجیگری اختلافات، پذیرای مقالات کوتاه در حوزه های یادشده است.

فراخوان مقاله برای سمپوزیوم برخط «وزرش، حقوق بین الملل و المپیک توکیو» _ مرداد ۱۴۰۰

فراخوان مقاله برای سمپوزیوم برخط «وزرش، حقوق بین الملل و المپیک توکیو» - مرداد ۱۴۰۰

تالار گفتگوی تخصصی سیاسی و حقوقی بین المللی انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد، سمپوزیوم برخط «وزرش، حقوق بین الملل و المپیک توکیو» را برگزار می نماید.

فراخوان مقاله – یادداشت برای تالار گفتگوی انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد برای سال ۱۴۰۰

فراخوان مقاله – یادداشت برای تالار گفتگوی انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد برای سال ۱۴۰۰

انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد از استادان، اندیشه ورزان، پژوهشگران و دانشجویان حقوق و روابط بین الملل دعوت به عمل می آورد تا با ارسال مقالات و یا طرح ایده برای برگزاری سمپوزیوم های نوشتاری در تالار گفتگوی انجمن، در ترویج ادبیات حقوق و روابط بین الملل مشارکت نمایند.

فراخوان مقاله برای سالنامه حقوق بین الملل لاهه _ اردیبهشت ۱۴۰۰

فراخوان مقاله برای سالنامه حقوق بین الملل لاهه - اردیبهشت ۱۴۰۰

سالنامه حقوق بین الملل لاهه برای شماره پیش روی خود، مقاله های منتخب را می پذیرد. علاقمندان می توانند مقاله های خود را تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ برای این سالنامه ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای همایش بین المللی آن لاین «حقوق بین الملل و مخاصمات مسلحانه در منطقه (غرب آسیا)» – اسفند ۱۳۹۹

فراخوان مقاله برای همایش بین المللی آن لاین «حقوق بین الملل و مخاصمات مسلحانه در منطقه (غرب آسیا)» – اسفند ۱۳۹۹

دانشگاه قم، با همکاری بعضی از دانشگاه ها، نهادها و موسسات آموزشی و پژوهشی کشور، همایش بین المللی آن لاین «حقوق بین الملل و مخاصمات مسلحانه در منطقه (غرب آسیا)» را برگزار می نماید. علاقمندان می توانند مقاله های خود را در چارچوب اهداف و محورهای تعیین شده و موضوعات فرعی آنها برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای همایش ملی «جایگاه مسئولیت مدنی در حقوق کیفری ایران» _ آذر ۱۳۹۹

همایش ملی «جایگاه مسئولیت مدنی در حقوق کیفری ایران»

معاونت پژوهشی پردیس فارابی دانشگاه تهران، همایش ملی «جایگاه مسئولیت مدنی در حقوق کیفری ایران» (با تأکید بر قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲) را برگزار می کند. علاقمندان می توانند مقاله های خود را در چارچوب محورهای تعیین شده برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای همایش سالانه انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد با عنوان «تحریم و حقوق بین الملل» _ مهر ۱۳۹۸

همایش سالانه انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد با عنوان «تحریم و حقوق بین الملل»

انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد در راستای تحقق اهداف اساسنامه خود، همایش سالانه خود را با عنوان «تحریم و حقوق بین الملل» برگزار می نماید. علاقمندان می توانند چکیده مقاله های خود را در چارچوب محورهای تعیین شده برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای «فصلنامه مطالعات راهبردی ناجا» _ سال ۱۳۹۸

فراخوان مقاله برای «فصلنامه مطالعات راهبردی ناجا»

فصلنامۀ مطالعات راهبردی ناجا آمادگی دریافت نتایج پژوهش های اندیشمندان و صاحب نظران گرامی در راستای اهداف و حوزه های موضوعی فصلنامه مطالعات راهبردی را دارد. علاقمندان می توانند در چارچوب محورهای تعیین شده، مقالات خود را برای فصلنامه ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای همایش «مسائل جاری و چالش های فراروی حقوق بین الملل بشردوستانه» _ آبان ۱۳۹۷

فراخوان مقاله - همایش «مسائل جاری و چالش های فراروی حقوق بین الملل بشردوستانه» - آبان ۱۳۹۷

دبیرخانه کمیته ملی حقوق بشردوستانه با همکاری بعضی از دانشگاه ها، سازمان های دولتی و غیردولتی، همایش «مسائل جاری و چالش های فراروی حقوق بین الملل بشردوستانه» را برگزار می نماید. علاقمندان می توانند در چارچوب محورهای تعیین شده، چکیده مقالات خود را برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای دومین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی «تحقیقات بازی های دیجیتال: گرایش ها، فناوری ها و کاربردها» _ مهر ۱۳۹۷

فراخوان مقاله - کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی «تحقیقات بازی های دیجیتال: گرایش ها، فناوری ها و کاربردها»

بنیاد ملی بازی های رایانه ای با همکاری دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دومین دوره ملی و اولین دوره بین المللی کنفرانس تحقیقات بازی های دیجیتال را برگزار می کنند. علاقمندان می توانند در چارچوب محورهای همایش که موضوعات حقوقی را نیز در بر می گیرد، چکیده و اصل مقاله های خود را تا تاریخ تعیین شده، برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

فراخوان مقاله برای همایش «نقش سازمان بین المللی کار در تحقق اهداف منشور ملل متحد» _ مهر ۱۳۹۷

فراخوان مقاله - همایش نقش سازمان بین المللی کار در تحقق اهداف منشور ملل متحد

انجمن ایرانی مطالعات ملل متحد در نظر دارد، امسال همایش سالانه خود را همزمان با یکصدمین سال پایه گذاری سازمان بین المللی کار برگزار کند تا زمینه بررسی جنبه های گوناگون فعالیت و عملکرد این کارگزاری تخصصی بسیار مهم سازمان ملل متحد، برای جامعه علمی و دانشگاهی و اجرایی کشور فراهم شود. جای دریغ است که این همایش در نخستین سال پس از درگذشت اندوهبار استاد نامدار حقوق کار و حقوق بین المللی کار، زنده یاد دکتر سید عزت الله عراقی بر پا می شود. انجمن افتخار دارد که همایش امسال، با گرامی داشت یاد و آثار علمی استاد عراقی برگزار شود. چه اینکه استاد عراقی، سهمی بی جایگزین و اساسی در شناساندن سازمان بین المللی کار و دستاوردهای آن در زمینه حقوق بین المللی کار داشته اند.

فراخوان مقاله برای «دوفصلنامه ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد» _ دی ۱۳۹۶

فراخوان مقاله - دوفصلنامه ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد

دوفصلنامه ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد، مجله ای دانشگاهی است که صاحب امتیاز آن «انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد» (به عنوان یک سازمان مردم نهاد علمی) می باشد که با مجوز وزارت علوم به انتشار مقالات علمی- پژوهشی با انجام داوری تخصصی مبادرت می ورزد. علاقمندان می توانند مطابق با معیارهای تعیین شده از سوی نشریه، مقالات علمی- پژوهشی خود را در سامانه فصلنامه ثبت و ارسال دارند تا پس از داوری در نوبت چاپ و انتشار قرار گیرد.