نام پادکست: دیدگاه نو

شروع انتشار: ۱۳۹۹

نوع روایت: گفت و گو

راوی: متفاوت در هر قسمت

مدت زمان هر قسمت: حدود ۳۰ دقیقه

 

 

دنیای پادکست فارسی هرروز بزرگ و بزرگ تر می شود و موضوع های متنوع تری را پوشش می دهد. در روزهایی که آن را «بهار پادکست فارسی» دانسته اند، حقوق و محتوای حقوقی چه سهمی از دنیای پادکست فارسی دارند؟

در مجموعه «معرفی پادکست های حقوقی» دیداد سری به دنیای آن دسته از پادکست های فارسی می زنیم که محتوای حقوقی دارند و با هر پادکستی که در این حوزه آشنا شدیم آن را به شما هم معرفی می کنیم.

 

معرفی پادکست

بی شک یکی از بارز ترین دغدغه های هر انسانی، چگونه طی کردن مسیر زندگانی رسیدن و مهم تر از آن تعیین اهداف و رسیدن به آنها در طول این مسیر است. به همین دلیل است که بشر در دوره های مختلف تاریخ همواره به دنبال مشورت با افراد موفق و استفاده از دانش و تجربۀ آنها برای ایده گرفتن، تشخیص درست از نادرست و خارج نشدن از مسیر پیشرفت و تکامل بوده است.  

پادکست دیدگاه نو از سال ۱۳۹۹ به سراغ افراد برجسته و موفق علم حقوق در شاخه های مختلف داخلی و بین المللی رفته و با آنها در خصوص مسیری که تا به امروز برای موفقیت شغلی و تحصیلی خود پشت سر گذرانده اند، به گفت و گو پرداخته است تا از این طریق زمینۀ انتقال و بهره مندی از دانش و تجربۀ آنها برای دیگر علاقمندان فراهم گردد.

وجه تمایز این پادکست نسبت به سایر نمونه های مشابه در این است که نصیحت ها و توصیه های مطرح شده در اپیزودهای آن برای دانشجویان و فعالان علم حقوق به مثابه یک کتاب راهنما و گنجینه است که برای مخاطبان امکان بهره گیری هرچه کامل تر و شفاف تر از راهنمایی های ارائه شده توسط میهمانان پادکست را فراهم می آورد. همچنین لازم به ذکر است که الگوی راه اندازی این پادکست که با محوریت گفت و گو با نامداران حقوقی است، نمونه مشابهی در میان پادکست های فارسی زبان ندارد.

تا کنون بیش از هفده اپیزود از پادکست دیدگاه نو با حضور وکلای نامدار ایران، شرکت کنندگان موت کورت های بین المللی، موسسین موسسه ها و شرکت های حقوقی و مدیران و مشاوران حقوقی متخصص در گرایش های مختلف حقوقی منتشر شده و در دسترس عموم قرار دارد.

 

راه دستیابی به پادکست دیدگاه نو

پادکست دیدگاه نو در اپلکیشین پادگیر کست باکس در دسترس است. شما با جست و جوی نام این پادکست در کست باکس می توانید آن را دنبال کنید و قسمت هایی که تا کنون منتشر شده است را بشنوید.

 

 

اشتراک گذاری:
معرفی پادکست حقوقی صفر تا صد اپلای رشته حقوقمعرفی پادکست حقوقی آکادمی حقوق (لا آکادمیا)معرفی پادکست حقوقی حقوق و ورزش
verification