موزه صلح تهران و کمیته بین‌ المللی صلیب سرخ با همکاری کمیته ملی حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر، کارگاه آموزشی «آشنایی با مبانی حقوق بین‌ الملل بشردوستانه» را برگزار می‌ کنند.

 

 

عنوان دوره:

 

کارگاه آموزشی آشنایی با مبانی حقوق بین‌الملل بشردوستانه

 

 

مباحث مورد بررسی:

 

* آشنایی با کمیته بین‌ المللی صلیب سرخ و نهضت بین ‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر؛

* آشنایی با مبانی حقوق بین ‌الملل بشردوستانه؛

* IHL و ضمانت اجرای قواعد آن؛ 

* نمایش فیلم کوتاه.

 

 

زمان برگزاری: چهارشنبه ۲۷ آذر ماه ۹۲ از ساعت ۹ تا ۱۶.      

 

 

مهلت ثبت نام: ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۲

 

 

هزینه ثبت نام: ۱۵ هزار تومان. (برای دانشجویان با ارایۀ کارت دانشجویی معتبر ۱۰ هزار تومان خواهد بود.)

 

 

* با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند. هم چنین دانشجویان یا فارغ التحصیلان رشته‌های حقوق و روابط بین‌ الملل دارای اولویت شرکت در کارگاه هستند.

 

 

* مشابه این کارگاه سال گذشته در دو نوبت در موزه صلح تهران برگزار شده است و از این رو خواهشمندیم شرکت کنندگان دوره های قبل کارگاه دوباره ثبت نام نکنند!

 

 

* لطفاً ابتدا هزینه ثبت نام را به حساب شماره ۲۶۲۳۰۰۸۵۹۷۰۴ بانک سپه و یا کارت بانکی ۵۸۹۲۱۰۱۰۱۸۶۹۲۲۸۱ به نام خانم مینا نیک‌فر (مسئول امور مالی موزه) واریز کنید و ۴ رقم آخر شماره کارت و تاریخ واریز وجه را در محل مشخص شده در فرم ثبت نام وارد کنید.

 

 

* در صورت وجود هرگونه ابهام می توانید با موزه صلح تهران از طریق پست الکترونیک زیر تماس گرفته و سوال های خود را مطرح کنید:

 

info@tehranpeacemuseum.org

 

 

برای ثبت نام در این کارگاه آموزشی اینجــــــــــــــــــا کلیک نمایید.

 

اشتراک گذاری:
همایش «سازمان ملل متحد در تکاپوی مقابله با تغییرات اقلیمی» _ اردیبهشت ۱۴۰۳نشست علمی «معرفی و نقد کتاب اسلام و مبانی حقوق بشر» _ اردیبهشت ۱۴۰۳نشست علمی «نسبت حقوق و سیاست» _ اردیبهشت ۱۴۰۳
verification