انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران در راستای تحقق اهداف کلان کشور در افق چشم‏ انداز ۲۰ ساله، هشتمین همایش ملی و دومین همایش بین‏ المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی، با هدف ارائه دستاوردهای اجرایی شدن نقشه راه توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی ایران و پیاده سازی طرح ها و پروژه های پایلوت در کشور (از مجموعه خروجی های نقشه راه) و نیز به منظور رصد تجارت و اقتصاد الکترونیکی در ایران با استفاده از شاخص های بومی اندازه گیری تجارت و اقتصاد الکترونیکی شامل بانکداری الکترونیکی، بیمه الکترونیکی، گردشگری الکترونیکی، بلوغ الکترونیکی در بنگاه ها و سازمان ها و ... در هفت محور اصلی توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی شامل:

 

- سیاست‏ها و چشم ‏اندازهای کشور

- فنی و ارتباطی

- حقوقی و قانونی

- امنیت و اعتماد

- آموزش و مهارت‏های انسانی

- اقتصادی تجاری

- کاربرد و نوآوری

 

و طی روزهای ۲۷ لغایت ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۳ در محل سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود. همچنین بررسی آخرین پیشرفت های جهانی در حوزه تجارت و اقتصاد الکترونیکی یکی دیگر از اهداف این هم اندیشی ملی - بین المللی است. تقدیر از برترین مقالات ارائه شده به همایش، اعطای نشان ملی درجه ۱، ۲ و ۳ تجارت و اقتصاد الکترونیکی به فعالان این حوزه، معرفی سازمان ها، شرکت ها، بانک ها و بیمه های برتر در ارائه خدمات الکترونیکی، تقدیر از اصحاب رسانه برتر در اطلاع رسانی و آگاه سازی این حوزه و ... از جمله دیگر اهداف این همایش می باشد.

لذا مهلت ارسال مستندات لازم برای بررسی و انتخاب برترین ها در کلیه بخش های اعلام شده تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۳ تعیین شده است. برگزاری کارگاههای آموزشی و نمایشگاههای تخصصی تجارت و اقتصاد الکترونیکی در حوزه های نرم افزار، سخت افزار، شبکه و ارائه خدمات فناوری اطلاعات از جمله فعالیت های جانبی همایش است. شایان ذکر است که مهلت ارسال مقالات تا ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۳ تعیین شده و به‏ منظور تقدیر از فکر و اندیشه، به برترین مقالات، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجـــــــــــا کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری:
همایش «سازمان ملل متحد در تکاپوی مقابله با تغییرات اقلیمی» _ اردیبهشت ۱۴۰۳نشست علمی «معرفی و نقد کتاب اسلام و مبانی حقوق بشر» _ اردیبهشت ۱۴۰۳نشست علمی «نسبت حقوق و سیاست» _ اردیبهشت ۱۴۰۳
verification