به گزارش دیداد به نقل از وب سایت مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران - مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران با توجه به استقبال حقوقدانان و وکلای دادگستری از دوره های آموزشی مرکز داوری اتاق ایران به منظور آشنایی حقوقدانان جوان با روش داوری در بهمن ماه سال جاری دومین کارگاه نگارش رای داوری را برگزار می کند. در این کارگاه، مرکز داوری اتاق ایران جلسه رسیدگی به دو پرونده ارجاع شده به مرکز داوری اتاق ایران را که از نظر علمی و عملی برای حقوقدان علاقمند دارای نکاتی مهم است با تشکیل هیات داوران و با حضور وکلای خواهان و خوانده به نمایش می گذارد و بدلی از پرونده ها در اختیار شرکت کنندگان می گذارد. شرکت کنندگان در گروه هایی پنج نفره به انتخاب مرکز داوری اتاق ایران در این کارگاه شرکت خواهند کرد و پس از برگزاری جلسات استماع به مدت پانزده روز فرصت خواهند داشت تا برای هر دو پرونده انشای رای کنند و آن را به سرپرست بخش آموزش و تحقیقات مرکز داوری اتاق ایران، آقای محمد کاکاوند تسلیم کنند. آراء هر گروه از شرکت کنندگان در هیات نقد و ارزیابی مرکز داوری اتاق ایران بررسی خواهد شد و به تشخیص اکثریت اعضای هیات نقد و ارزیابی آراء، بهترین گروه یا گروه ها در صورت وجود به عنوان داور جوان در مرکز داوری اتاق ایران پذیرفته خواهند شد.

 

مرکز داوری اتاق ایران به شرکت کنندگان در کارگاه چنانچه انشاء رای کنند و آن را ظرف مهلت مقرر به سرپرست بخش تحقیقات و آموزش مرکز تسلیم کنند گواهی شرکت در کارگاه اعطاء خواهد کرد. جزئیات بیشتر برگزاری این کارگاه متعاقبا از طریق سایت مرکز داوری اتاق ایران اعلام خواهد شد. اولویت در ثبت نام با شرکت کنندگان در دوره های مقدماتی و یا پیشرفته آموزش داوری در مرکز داوری اتاق ایران است.

 

نحوه ثبت نام

 

ارسال درخواست کتبی شرکت در دومین کارگاه نگارش رای با ذکر نام، نام خانوادگی،  نام پدر، تاریخ تولد، شماره ملی، شماره پروانه وکالت، نشانی محل کار و یا سکونت، شماره تلفن، فکس و موبایل متقاضی تایپ شده با قلم نازنین یا لوتوس ۱۶ به علاوه رزومه متقاضی شامل مدارج تحصیلی، نام دانشگاه، عنوان رساله و نام استاد راهنما و مشاور به علاوه مشاغلی که متقاضی پیشتر داشته است. بدین منظور وکلای دادگستری و کارآموزان بهتر است از سربرگ خودشان استفاده کنند.

متقاضیان می توانند مدارک مورد نیاز را حضوری به آقای محمّد کاکاوند سرپرست بخش آموزش و تحقیقات مرکز داوری اتاق ایران تسلیم کنند.

 

شرایط متقاضیان

 

داشتن پروانه وکالت یا کارآموزی وکالت یا داشتن درجه کارشناسی ارشد در یکی از رشته های حقوق (ارائه تصویری رنگی از پروانه وکالت یا دانشنامه به مرکز داوری اتاق ایران الزامی است).

 

هزینه ثبت نام

 

۳,۷۵۰,۰۰۰ ریال (سه میلیون و هفتصد و پنجاه هزار ریال معادل سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان) شماره حساب ۱۴۲۸۹۵۳۸۳۰ جاری جام به نام مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران نزد بانک ملت شعبه وزارت نفت (ارائه اصل فیش به مرکز داوری لازم است).

 

مهلت ثبت نام

 

حداکثر تا پایان وقت اداری ۲۱ /۱۰/ ۱۳۹۱

 

تذکر

 

اولویت شرکت کنندگان در دوره های مقدماتی و یا پیشرفته آموزش داوری در مرکز داوری اتاق ایران برای شرکت در کارگاه فقط تا تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۱ است.

 

زمان برگزاری

 

پنجشنبه ۰۵ بهمن ماه ۱۳۹۱ از ساعت ۸ تا ۱۶

 

مکان برگزاری

 

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، تهران، خیابان آیت الله طالقانی، بعد از خیابان فرصت شمالی، شماره ۱۷۵.

 

مرکز داوری اتاق ایران اطلاعیه های بعدی را از طریق سایت خود به نشانی www.arbitration.irاعلام خواهد کرد. ضمنا مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران این حق را برای خود محفوظ می داند که در تاریخ اعلام شده تغییراتی بنا به شرایط غیرمترقبه ایجاد کند و ثبت نام کنندگان مکلفند که با مراجعه به سایت مرکز یا تماس تلفنی از تغییرات احتمالی اطلاع بیابند. به علاوه شرکت کنندگان مکلفند در روز برگزاری کارگاه اصل پروانه وکالت یا کارت ملی خودشان را به مسئولان ارائه کنند.

 

نشانی جدید مرکز

 

تهران، خیابان طالقانی، بعد از فرصت شمالی (شهید عباس موسوی)، جنب ساختمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اتاق ایران، کوچه ۱۵ خرداد، ساختمان اسکویی، پلاک ۶، طبقه اول، واحد ۱.

 

تلفن: ۸۸۸۴۶۰۴۸، ۳۱-۸۸۳۴۶۷۳۰       تلفکس: ۸۸۸۱۰۵۴۵

 

اشتراک گذاری:
نشست علمی «شیوه های جایگزین حل و فصل اختلافات در دعاوی مالکیت فکری» _ خرداد ۱۴۰۳همایش «سازمان ملل متحد در تکاپوی مقابله با تغییرات اقلیمی» _ اردیبهشت ۱۴۰۳نشست علمی «معرفی و نقد کتاب اسلام و مبانی حقوق بشر» _ اردیبهشت ۱۴۰۳
verification
زمان ثبت
جمعه 15 دی 1391 13:03
سلام من دانشجوی حقوق هستم جالبه که همیشه برای من میلهای حقوقی میذازید خیلی ممنونم و خیلی از مطالبتون و به خصوص اخبار استفاده می کنم اگر سوالی داشته باشم اجازه دارم باهاتون مکاتبه کنم؟دو تا وبلاگ دارم یکی در مورد موسیقی با این آدرس:www.mosighilorish.blogfa.com
و دیگری حقوق که می خوام نوشته های حقوقیمو بذارم ولی هنوز خالیه با این آدرس:www.lorlaw.blogfa.com .میخوام توی قسمت اخبار وبلاگم از شما کمک بگیرم خوشحال میشم کمکم کنید.سپاسگذارم
پری بهاروندی