انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد در راستای تحقق ماده یک اساسنامه خود که همانا گسترش و پیشبرد و ارتقای علم و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های مربوط است، با بهره مندی از دانش و تجارب ارزنده استادان برجسته و اتکا بر مرجعیت علمی آنان، نخستین دوره از سلسله دوره های آموزشی را جهت ظرفیت سازی دانش آموختگان حقوق بین الملل برای پژوهش و تدریس در این رشته با عنوان «متدلوژی آموزش حقوق بین الملل» برگزار می کند.

 

  استاد:

دکتر محمدرضا ضیایی بیگدلی (؟)

استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی(ع)

 

  زمان:

پنجشنبه ٢٥ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و

پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶ از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

 

  مکان:

تهران، خیابان انقلاب (یا خیابان کریم خان)، خیابان استاد نجات اللهی (ویلا)، نبش پارک ورشو، خانه اندیشمندان علوم انسانی، طبقه دوم، سالن خیام

 

  شرایط و نحوه ثبت نام در دوره:

واریز مبلغ ۳۰۰,۰۰۰ تومان (سیصد هزار تومان) به شماره حساب ۶۲۷۲۷۵۷۸ بانک تجارت، شعبه انقلاب - فلسطین، کد ۱۸۵. این مبلغ برای اعضای انجمن ۲۷۰,۰۰۰ تومان (دویست و هفتاد هزارتومان) است.

از متقاضایان محترم درخواست می گردد، اسکن فیش واریز را همراه با اطلاعات ذیل در قالب فایل وُرد (word) به آدرس ایمیل  info@unstudies.ir ارسال نمایند (لطفاً در قسمت موضوع ایمیل «ثبت نام در دوره آموزشی» قید شود)، در غیر اینصورت ثبت نام قطعی تلقی نخواهد شد و امکان شرکت در دوره فراهم نمی گردد:

 

نام و نام خانوادگی به پارسی:

نام و نام خانوادگی به انگلیسی:

رشتۀ تحصیلی:

مقطع تحصیلی:

شماره تلفن همراه:

آدرس ایمیل:

 

  توجه!

- شرکت در این دوره مختص دانش آموختگان کارشناسی ارشد و یا دانشجویان دوره دکتری حقوق بین الملل است.

- در پایان دوره، گواهینامه عالی مبتنی بر ارزیابی، توسط استاد به شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد.

(اعطای گواهینامه منوط به حضور کامل در دوره است)

- برای کسب اطلاعات بیشتر و یا طرح هرگونه پرسشی مرتبط با این دوره آموزشی، با شماره تلفن ۸۱۰۳۲۲۰۱ - ۰۲۱ و در موارد ضروری با همراه ۸۱۲۸۴۷۸ – ۰۹۱۲ تماس حاصل نمایید.

 

اشتراک گذاری:
نشست علمی «شیوه های جایگزین حل و فصل اختلافات در دعاوی مالکیت فکری» _ خرداد ۱۴۰۳همایش «سازمان ملل متحد در تکاپوی مقابله با تغییرات اقلیمی» _ اردیبهشت ۱۴۰۳نشست علمی «معرفی و نقد کتاب اسلام و مبانی حقوق بشر» _ اردیبهشت ۱۴۰۳
verification
زمان ثبت
سه شنبه 09 آبان 1396 22:18
ایکاش شب آزمون کانون وکلا یک همچین دوره باارزشی نمیگذاشتید. توروخدا تکرارش بفرمائید چنانچه زمانش رو تغییر نمیدید
سونیا حداد