کمیسیون بین الملل کانون وکلای دادگستری در نظر دارد تیمی متشکل از سه نفر (دو نفر ارائه دهنده؛ یک نفر پژوهشگر و یک مربی(اختیاری)) به مسابقات موت کورت سرمایه گذاری خارجی لندن ۲۰۱۵ اعزام نماید. از کلیه دانشجویان؛ کارآموزان و وکلای علاقه­ مند و آشنا به مباحث سرمایه ­گذاری خارجی و داوری بین­ المللی و مسلط به زبان انگلیسی دعوت می شود تا دهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ جهت ثبت نام در دور ملی مسابقات که در روز پنجشنبه هفدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ توسط کانون وکلای دادگستری برگزار می­ گردد؛ اسامی اعضای تیم خود را همراه با رزومه به هر دو آدرس الکترونیکی saeid.abasi1207@yahoo.com و info@icbar.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است که مسابقات دور ملی به زبان انگلیسی برگزار می­ گردد. تیم اول دور ملی شرایط شرکت در مسابقات بین المللی لندن ۲۰۱۵ را دارا می باشد.

 

شرایط شرکت در مسابقه:

 

ثبت­ نام و شرکت در دور ملی مسابقه موت کورت هزینه ای برای شرکت کنندگان در برنخواهد داشت.

 

- هیئت داوران مسابقه از اعضای کمیسیون بین الملل کانون وکلا خواهند بود.

 

- هر تیم باید یک بار به عنوان نماینده سرمایه گذار و یک بار به عنوان نماینده دولت به مدت ۳۰ دقیقه در مقابل تیمی دیگر(به قید قرعه) به نقش آفرینی در دیوان داوری مجازی(موت کورت) بپردازد. ضمناً ارائه لایحه کتبی تا روز دهم اردیبهشت سال جاری نیز امتیاز ویژه دارد و برای شرکت در این مسابقه الزامی است. تقسیم بندی طرح مسایل میان ارائه دهندگان، پاسخگویی به سوالات داوران، تسلط به مطالب، پاسخ به استدلالات طرف مقابل، چگونگی اجرا، هماهنگی تیمی، مدیریت زمان و نیز آشنایی به زبان انگلیسی از جمله محورهای کسب امتیاز در این مسابقات است. به بهترین ارائه دهنده و پژوهشگر نیز جوایزی جداگانه تعلق می گیرد. به اعضای تیم های شرکت کننده گواهی شرکت در مسابقات صادر می­ گردد.

 

- تاریخ جلسه معارفه و توضیحات کامل راجع به برگزاری مسابقات متعاقباً پس از انقضای مهلت ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام می­گردد. ضمناً جهت پاسخگویی به هرگونه سوالات و ابهامات می توانید از طریق آدرس الکترونیکی saeid.abasi1207@yahoo.com اقدام نمایید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پرونده فرضی، زمانبندی، طرز تهیه لایحه کتبی و چگونگی برگزاری مسابقات بین­ المللی به سایت http://fdimoot.org/ مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری:
همایش «سازمان ملل متحد در تکاپوی مقابله با تغییرات اقلیمی» _ اردیبهشت ۱۴۰۳نشست علمی «معرفی و نقد کتاب اسلام و مبانی حقوق بشر» _ اردیبهشت ۱۴۰۳نشست علمی «نسبت حقوق و سیاست» _ اردیبهشت ۱۴۰۳
verification