فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ)، دبیرخانۀ کمیته ملی حقوق بشردوستانه و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد این کارگروه را در روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین به تاریخ ۹ آذر ۱۳۹۱ برگزار می کنند.

 

برنامه

بر پایه قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، روز ۲۹ نوامبر مصادف با ۹ آذر روز همبستگی با ملت فلسطین است. در این راستا، فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد کارگروه پژوهشی به منظور اهداف ذیل برگزار می کنند:

الف. شناخت فعالیت ها و عملکرد ارکان سازمان ملل در مسأله فلسطین؛

ب. فرصت دادن به نویسندگان رساله های دانشگاهی و مقالات علمی برای معرفی کوتاه یافته های علمی خود در این برنامه و تشویق به نگارش و چاپ مقالات علمی – پژوهشی.

 

مزایا و بهره مندی

این کارگروه یک برنامه آموزشی پژوهش محور است. به شرکت کنندگان فعال در برنامه گواهی شرکت از سوی برگزار کنندگان ارایه می شود. شرکت کنندگان که مقالات با استاندارد علمی – پژوهشی ارایه نمایند در ISJ به چاپ می رسد.

 

شرایط ثبت نام و پذیرش

۱. معرفی نامه از دانشگاه برای استادان دانشگاه و از دستگاه اجرایی مربوطه برای مدیران و کارشناسان ارشد دولتی و غیر حکومتی؛

۲. توصیه نامه برای دانشجویان از سوی استادان عضو هیأت تحریریه یا مشاوران بین المللی فصلنامه یا از استادان شناخته شده کشور؛

۳. نامه درخواست به همراه ۱ قطعه عکس، نشانی و شماره تماس؛

۴. واریز هزینه ثبت نام، کتاب، فصلنامه، پذیرایی و ... و شرکت در کارگروه به مبلغ دو میلیون ریال (معادل دویست هرار تومان) به حساب سیبا ۰۱۰۵۴۳۴۳۲۴۰۰۸ بانک ملی به نام فصلنامه مطالعات بین المللی(ISJ). (دانشجویان با ارایه مدرک معتبر با ۵۰ درصد تخفیف)

 

نشانی و مهلت ارسال مدارک

علاقه مندان همه مدارک را از طریق پست الکترونیک تا ۱ آبان به نشانی info@isj.ir و یا  internationalstudiesjournal@yahoo.com ارسال نمایند.

 

شماره تماس ضروری: ۰۹۱۲۵۹۱۱۷۸۷

 

 

اشتراک گذاری:
نشست تخصصی «شروط صدور قرار موقت دیوان بین المللی دادگستری با تأکید بر صلاحیت علی الظاهر» _ آذر ۱۴۰۲همایش ملی «تحلیل ابعاد مختلف رأی دیوان بین المللی دادگستری در قضیۀ بعضی اموال ایران» _ مهر ۱۴۰۲طرح دعوی دولت های کانادا، سوئد، اوکراین و بریتانیا علیه دولت ایران در دیوان بین المللی دادگستری به دلیل نقض کنوانسیون مونترال – تیر ۱۴۰۲
verification