عیدی مدیریت وبلاگ «حقوق بین الملل عمومی علامه طباطبایی» !

 

به نقل از وبلاگ «حقوق بین الملل عمومی علامه طباطبایی»:

 

شاید بهترین عیدی برای هر علاقه مند به حقوق بین الملل ایجاد جهانی امن تر و گسترش صلح  بیشتر میان ملت ها در سال جدید باشد. اما این وبلاگ نیز به نوبه خود علاقه مند است که برای دوستان، همراهان و کاربران عزیز خود هدیه ای در حد توان خود داشته باشد. دو عیدی در نظر گرفته شده است:

1. درج تحلیل های روز در این وبلاگ از نویسندگان مختلف و همچنین انتشار تحقیقات و مقالات دوستان موجب شده در طول این سه سال مجموعه ای متنوع از مطالب حقوق بین المللی گردآوری شود. دوستانی که علاقه مند به دریافت نسخه کامل مطالب وبلاگ در طول این سه سال هستند می توانند ایمیل خود را در بخش نظرات اعلام کنند. لازم به ذکر است که مطالب سه سال عمر وبلاگ به طور یکجا و در فرمت ورد ارسال خواهد شد.

2. ممکن است برخی از عزیزان به بانک های اطلاعاتی دسترسی نداشته باشند و به دنبال منبع خاصی بگردند. دوستان می توانند با ارسال آدرس دقیق تنها یک کتاب یا مقاله ای که در بانک های اطلاعاتی موجود است مطلب مربوطه را دریافت دارند. توجه کنید که در تقاضای بیش از دو کتاب یا مقاله تنها مورد اول ملاک خواهد بود. در حال حاضر منابع موجود در بانک های اطلاعاتی jstor heinonline و مگ ایران و چند کتابخانه آزاد دانشگاه های دنیا در دسترس هستند.

لطفا درخواست های خود را نهایتا تا اول فرودین 1391 ارسال دارید.

به امید سالی پر از دستاوردهای علمی و مادی و معنوی برای همه شما عزیزان

.

برای دریافت عیدی خود بر روی لینک ذیل کلیک نمایید.

 

اشتراک گذاری:
برگزاری جلسات استماع دیوان بین المللی دادگستری به منظور رسیدگی به اعتراض مقدماتی آمریکا به دادخواست ایران در پرونده نقض عهدنامه مودت، روابط اقتصادی و حقوق کنسولی ۱۹۵۵استفاده از هوش مصنوعی به عنوان قاضی در دادگاه های کشور استونی – فروردین ۱۳۹۸انتخاب دکتر محسن محبی به عنوان عضو افتخاری دیوان داوری بین المللی ICC در پاریس – تیر ۱۳۹۷
verification
زمان ثبت
یکشنبه 21 اسفند 1390 17:42
امیر حسین
خیلی عالیه
زمان ثبت
جمعه 26 اسفند 1390 19:13
مرتضی اسناوندی
فوق‌العاده است
زمان ثبت
جمعه 26 اسفند 1390 19:13
مرتضی اسناوندی
فوق‌العاده است
زمان ثبت
دوشنبه 29 اسفند 1390 12:05
محمد زارعی
mozary2001@yahoo.com
زمان ثبت
پنجشنبه 17 فروردین 1391 03:50
امین رستم زاده
در مورد قوانین سرمایه گذاری خارجی ترکیه عراق آذربایجان
ممنون دستتان درد نکند برادر
زمان ثبت
شنبه 19 فروردین 1391 00:55
پرویز عینی
دست مریزاد