مرجع اخبار و اطلاعات حقوقی
  info@didad.ir
  یکشنبه 19 مرداد 1393
  همایش بین‏ المللی «تجارت و اقتصاد الکترونیکی»

  انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران در راستای تحقق اهداف کلان کشور در افق چشم‏ انداز ۲۰ ساله، هشتمین همایش ملی و دومین همایش بین‏ المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی، با هدف ارائه دستاوردهای اجرایی شدن نقشه راه توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی ایران و پیاده سازی طرح ها و پروژه های پایلوت در کشور (از مجموعه خروجی های نقشه راه) و نیز به منظور رصد تجارت و اقتصاد الکترونیکی در ایران با استفاده از شاخص های بومی اندازه گیری تجارت و اقتصاد الکترونیکی شامل بانکداری الکترونیکی، بیمه الکترونیکی، گردشگری الکترونیکی، بلوغ الکترونیکی در بنگاه ها و سازمان ها و ... در هفت محور اصلی توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی شامل:

   

  - سیاست‏ها و چشم ‏اندازهای کشور

  - فنی و ارتباطی

  - حقوقی و قانونی

  - امنیت و اعتماد

  - آموزش و مهارت‏های انسانی

  - اقتصادی تجاری

  - کاربرد و نوآوری

   

  و طی روزهای ۲۷ لغایت ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۳ در محل سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود. همچنین بررسی آخرین پیشرفت های جهانی در حوزه تجارت و اقتصاد الکترونیکی یکی دیگر از اهداف این هم اندیشی ملی - بین المللی است. تقدیر از برترین مقالات ارائه شده به همایش، اعطای نشان ملی درجه ۱، ۲ و ۳ تجارت و اقتصاد الکترونیکی به فعالان این حوزه، معرفی سازمان ها، شرکت ها، بانک ها و بیمه های برتر در ارائه خدمات الکترونیکی، تقدیر از اصحاب رسانه برتر در اطلاع رسانی و آگاه سازی این حوزه و ... از جمله دیگر اهداف این همایش می باشد.

  لذا مهلت ارسال مستندات لازم برای بررسی و انتخاب برترین ها در کلیه بخش های اعلام شده تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۳ تعیین شده است. برگزاری کارگاههای آموزشی و نمایشگاههای تخصصی تجارت و اقتصاد الکترونیکی در حوزه های نرم افزار، سخت افزار، شبکه و ارائه خدمات فناوری اطلاعات از جمله فعالیت های جانبی همایش است. شایان ذکر است که مهلت ارسال مقالات تا ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۳ تعیین شده و به‏ منظور تقدیر از فکر و اندیشه، به برترین مقالات، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

   

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر اینجـــــــــــا کلیک کنید.

   

  مطالب دیگر رویدادها
  نشست علمی «رونمایی و تحلیل کتاب سیر عقل در منظومه حقوق بین الملل» _ اردیبهشت ۱۳۹۸نشست علمی «تناظر بشریت و صلح در منشور ملل متحد: اولویت یکی بر دیگری» _ اسفند ۱۳۹۷همایش «مسائل جاری و چالش های فراروی حقوق بین الملل بشردوستانه» _ اسفند۱۳۹۷نشست تخصصی «توافق نامه اقلیمی پاریس و ابعاد حقوقی پیوستن به آن» _ اسفند ۱۳۹۷نشست تخصصی «به سوی پیمان جهانی برای محیط زیست» _ اسفند ۱۳۹۷
  verification

  بزرگان حقوق ایران

  • سید عزت الله عراقی
  • سید مصطفی محقق داماد
  • ابوالفضل قاضی شریعت پناهی
  • محسن محبی
  • هدایت الله فلسفی
  • عباس کریمی
  • حسین سیدی کاشانی
  • محمدرضا ضیایی بیگدلی
  • داود هرمیداس باوند
  logo-samandehi