مرجع اخبار و اطلاعات حقوقی
info@didad.ir
دوشنبه 03 اسفند 1394
کارگروه پژوهشی ـ کاربردی «شبیه سازی گفت و گوی تمدن ها»

فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، شمار محدودی از علاقه مندان به کارگروه پژوهشی - کاربردی «شبیه سازی گفت و گوی تمدن ها» را که به مناسبت روز جهانی تنوع فرهنگی برای گفت و گو و توسعه به تاریخ پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار می شود، می پذیرد.

 

برنامه:

در این برنامه یک روزه، موضوع افراط گرایی با بهره گیری از روش شبیه سازی مورد بررسی علمی – پژوهشی قرار می گیرد.

 

مزایا و بهره مندی:

این کار گروه یک برنامه تحقیقاتی - کاربردی است. به شرکت کنندگان فعال در برنامه گواهی شرکت در دوره از سوی فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد ارایه می شود. شرکت کنندگانی که مقالات با استاندارد علمی - پژوهشی در موضوع برنامه تالیف نمایند، در صورت تایید کمیته علمی در فصلنامه به چاپ می رسد.

 

شرایط ثبت نام و پذیرش:

۱. کپی کارت هیات علمی برای استادان دانشگاه و معرفی نامه از دستگاه اجرایی مربوطه برای مدیران  و کارشناسان ارشد دولتی و غیرحکومتی.

۲. توصیه نامه از استادان هیات تحریریه/مشاوران فصلنامه یا از استادان شناخته شده کشور برای دانشجویان.

۳. نامه درخواست به همراه ۱ قطعه عکس، نشانی و شماره تماس.

۴. هر یک از شرکت کنندگان به عنوان نماینده یک کشور در یکی از تمدن های: اسلامی(ایران، عربستان، مصر، ترکیه، اندونزی، مالزی)، آفریقایی(تانزانیا، آفریقای جنوبی، کامرون، نیجریه، زیمبابوه)، غربی(آمریکا، فرانسه، ایتالیا، انگلیس، آلمان)، آسیایی(چین، تایوان، هند، ژاپن، کره جنوبی)، آمریکای لاتین(برزیل، آرژانتین، مکزیک، کلمبیا، ونزوئلا) و اسلاوی(روسیه، بلاروس) با دیگر تیم های تمدنی به تبادل نظر و تعاطی افکار خواهد پرداخت.

۵. واریز هزینه ثبت نام، کتاب، فصلنامه، پذیرایی ... و شرکت در کارگروه به مبلغ ۲۸۰۰۰۰۰ ریال (دو میلیون و هشتصد هزار ریال معادل دویست و هشتاد هزار تومان) به حساب سیبا ۰۱۰۵۴۳۴۳۲۴۰۰۸ بانک ملی یا به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۹۶۴۹ به نام فصلنامه مطالعات بین المللی. هزینه ثبت نام برای دانش پذیران و شرکت کنندگان برنامه های قبلی فصلنامه با احتساب تخفیف ۲۰۰۰۰۰۰ ریال (دومیلیون ریال معادل دویست هزار تومان)

 

نشانی و مهلت ارسال مدارک:

علاقه مندان همه مدارک را از طریق ایمیل تا ۱۵ اسفند به نشانی isjqnet@gmail.com  و یا internationalstudiesjournal@yahoo.com ارسال کنند.

شماره تماس ضروری: ۰۹۱۲۵۹۱۱۷۸۷

مطالب دیگر رویدادها
همایش روز جهانی حقوق بشر همراه با اهدای جایزه «یک عمر فعالیت بشردوستانه»همایش «تحلیل خشونت زنان علیه همسران»نشست علمی به مناسبت روز جهانی مبارزه با فسادآئین نکوداشت دکتر سید عزت الله عراقینشست تخصصی «مقابله با تروریسم در حقوق بین الملل: چالش های تصویب کنوانسیون جامع مبارزه با تروریسم در مجمع عمومی»
 

بزرگان حقوق ایران

  • سید مصطفی محقق داماد
  • ابوالفضل قاضی شریعت پناهی
  • محسن محبی
  • هدایت الله فلسفی
  • عباس کریمی
  • حسین سیدی کاشانی
  • محمدرضا ضیایی بیگدلی
  • داود هرمیداس باوند
  • منوچهر موتمنی طباطبایی