مرجع اخبار و اطلاعات حقوقی
info@didad.ir
سه شنبه 01 ارديبهشت 1394
کارگروه پژوهشی _ کاربردی «شبیه سازی شورای امنیت سازمان ملل متحد»

فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، چهارمین کارگروه پژوهشی - کاربردی «شبیه سازی شورای امنیت سازمان ملل متحد» را برگزار می کنند.

 

 

محورهای کارگروه پژوهشی - کاربردی:

 

شناخت شورای امنیت، فراگیری روش های نوین آموزش و پژوهش با تاکید بر مدل های شبیه سازی، اجرای نقش شورای امنیت و گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد و تمرین مدل شورای امنیت.

 

همچنین یک ماه پیش از برگزرای مدل شبیه سازی،‌ یک کارگروه آموزشی، تحقیقاتی برای آمادگی در کنفرانس در محل مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد درتهران برگزار خواهد شد.

 

 

زمان:

 

پنج شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۴

 

 

مزایا و بهره مندی:

 

این کار گروه یک برنامه تحقیقاتی - کاربردی است. به شرکت کنندگان فعال در برنامه گواهی شرکت در دوره از سوی فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد ارایه می شود. شرکت کنندگانی که مقالات با استاندارد علمی - پژوهشی در موضوع برنامه تألیف نمایند در صورت تأیید کمیته علمی در فصلنامه به چاپ خواهد رسید.

 

 

شرایط ثبت نام و پذیرش:

 

ـ معرفی نامه از دانشگاه برای استادان دانشگاه و از دستگاه اجرایی مربوطه برای مدیران و کارشناسان ارشد دولتی و غیرحکومتی.

 

ـ توصیه نامه از استادان هیات تحریریه/مشاوران فصلنامه یا از استادان شناخته شده کشور برای دانشجوبان.

 

ـ نامه درخواست به همراه یک قطعه عکس، نشانی و شماره تماس. ضمن اینکه هر فرد در یک تیم سه نفره دانشگاهی یا تحقیقاتی با دیگر تیم های تحقیقاتی به رقابت علمی و پژوهشی خواهد پرداخت. لذا توصیه می شود شرکت کنندگان در قالب یک تیم سه نفره ثبت نام کنند. در غیر این صورت دبیرخانه کارگروه با توجه به رزومه و تسلط علمی – پژوهشی داوطلبان آنها را در تیم های سه نفره پژوهشی – کاربردی قرار خواهد داد. در پایان دوره سه تیم ممتاز این برنامه معرفی خواهند شد.

 

ـ واریز هزینه ثبت نام، کتاب، فصلنامه، پذیرایی و … و شرکت در کارگروه به مبلغ دو میلیون و هشتصد هزار ریال (معادل دویست و هشتاد هزار تومان) به حساب سیبا ۰۱۰۵۴۳۴۳۲۴۰۰۸ بانک ملی یا به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۹۶۴۹ به نام فصلنامه مطالعات بین الملل.(

 

ـ دانش پذیران و شرکت کنندگان برنامه های قبلی فصلنامه با احتساب تخفیف مبلغ دو میلیون و پانصد هزار ریال (معادل دویست و پنجاه هزار تومان) را واریز نمایند.

 

 

نشانی و مهلت ارسال مدارک:

 

ـ علاقه مندان همه مدارک را از طریق ایمیل تا سی فروردین به نشانی isjqnet@gmail.com و یا internationalstudiesjournal@yahoo.com  ارسال کنند.

 

ـ برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۹۱۱۷۸۷ تماس حاصل نمایید.

مطالب دیگر رویدادها
نشست علمی «معرفی، مرور، و بررسی کتب منتشره اهل سنت به زبان فارسی در زمینه حقوق بشر» _ دی ۱۳۹۶نشست «نقد و بررسی کتاب حقوق بین الملل خصوصی» تألیف دکتر محمدجواد شریعت باقری – دی ۱۳۹۶مراسم «بزرگداشت استاد بزرگ حقوق ایران دکتر سید عزت الله عراقی» _ دی ۱۳۹۶نشست تخصصی «بیت المقدس از منظر حقوق بین الملل» _ آذر ۱۳۹۶نشست خوانش اسناد بین المللی: «بررسی سند عناصر جنایات جنگی در اساسنامل دیوان کیفری بین المللی» _ آذر ۱۳۹۶
 

بزرگان حقوق ایران

  • سید مصطفی محقق داماد
  • ابوالفضل قاضی شریعت پناهی
  • محسن محبی
  • هدایت الله فلسفی
  • عباس کریمی
  • حسین سیدی کاشانی
  • محمدرضا ضیایی بیگدلی
  • داود هرمیداس باوند
  • منوچهر موتمنی طباطبایی