مرجع اخبار و اطلاعات حقوقی
info@didad.ir
دوشنبه 03 اسفند 1394
کارگروه پژوهشی ـ کاربردی «شبیه سازی گفت و گوی تمدن ها»

فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، شمار محدودی از علاقه مندان به کارگروه پژوهشی - کاربردی «شبیه سازی گفت و گوی تمدن ها» را که به مناسبت روز جهانی تنوع فرهنگی برای گفت و گو و توسعه به تاریخ پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار می شود، می پذیرد.

 

برنامه:

در این برنامه یک روزه، موضوع افراط گرایی با بهره گیری از روش شبیه سازی مورد بررسی علمی – پژوهشی قرار می گیرد.

 

مزایا و بهره مندی:

این کار گروه یک برنامه تحقیقاتی - کاربردی است. به شرکت کنندگان فعال در برنامه گواهی شرکت در دوره از سوی فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد ارایه می شود. شرکت کنندگانی که مقالات با استاندارد علمی - پژوهشی در موضوع برنامه تالیف نمایند، در صورت تایید کمیته علمی در فصلنامه به چاپ می رسد.

 

شرایط ثبت نام و پذیرش:

۱. کپی کارت هیات علمی برای استادان دانشگاه و معرفی نامه از دستگاه اجرایی مربوطه برای مدیران  و کارشناسان ارشد دولتی و غیرحکومتی.

۲. توصیه نامه از استادان هیات تحریریه/مشاوران فصلنامه یا از استادان شناخته شده کشور برای دانشجویان.

۳. نامه درخواست به همراه ۱ قطعه عکس، نشانی و شماره تماس.

۴. هر یک از شرکت کنندگان به عنوان نماینده یک کشور در یکی از تمدن های: اسلامی(ایران، عربستان، مصر، ترکیه، اندونزی، مالزی)، آفریقایی(تانزانیا، آفریقای جنوبی، کامرون، نیجریه، زیمبابوه)، غربی(آمریکا، فرانسه، ایتالیا، انگلیس، آلمان)، آسیایی(چین، تایوان، هند، ژاپن، کره جنوبی)، آمریکای لاتین(برزیل، آرژانتین، مکزیک، کلمبیا، ونزوئلا) و اسلاوی(روسیه، بلاروس) با دیگر تیم های تمدنی به تبادل نظر و تعاطی افکار خواهد پرداخت.

۵. واریز هزینه ثبت نام، کتاب، فصلنامه، پذیرایی ... و شرکت در کارگروه به مبلغ ۲۸۰۰۰۰۰ ریال (دو میلیون و هشتصد هزار ریال معادل دویست و هشتاد هزار تومان) به حساب سیبا ۰۱۰۵۴۳۴۳۲۴۰۰۸ بانک ملی یا به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۹۶۴۹ به نام فصلنامه مطالعات بین المللی. هزینه ثبت نام برای دانش پذیران و شرکت کنندگان برنامه های قبلی فصلنامه با احتساب تخفیف ۲۰۰۰۰۰۰ ریال (دومیلیون ریال معادل دویست هزار تومان)

 

نشانی و مهلت ارسال مدارک:

علاقه مندان همه مدارک را از طریق ایمیل تا ۱۵ اسفند به نشانی isjqnet@gmail.com  و یا internationalstudiesjournal@yahoo.com ارسال کنند.

شماره تماس ضروری: ۰۹۱۲۵۹۱۱۷۸۷

کارگروه پژوهشی ـ کاربردی «شبیه سازی گفت و گوی تمدن ها»
مطالب دیگر رویدادها
هم اندیشی علمی «بررسی وضعیت حمایت های انسانی از زنان آسیب دیده حمله شیمیایی رژیم بعث عراق به سردشت» _ اسفند ۱۳۹۶نشست علمی «دستاوردها و ناکامی های نظام بین المللی حقوق بشر در سال ۱۳۹۶» _ اسفند ۱۳۹۶نشست علمی «ظرفیت اندیشه اسلامی برای صیانت از کرامت و حقوق زن؛ بررسی تعهدات دولت ها برای ارتقای حقوق زنان روستایی» _ اسفند ۱۳۹۶نشست خوانش اسناد بین المللی: «سند پیش نویس کد رفتاری بین المللی فعالیت های فضای ماوراء جو» _ اسفند ۱۳۹۶همایش سالانه انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد: «نقش دبیرخانه و دبیرکل در تحقق اهداف منشور سازمان ملل متحد» _ اسفند ۱۳۹۶
 

بزرگان حقوق ایران

  • سید مصطفی محقق داماد
  • ابوالفضل قاضی شریعت پناهی
  • محسن محبی
  • هدایت الله فلسفی
  • عباس کریمی
  • حسین سیدی کاشانی
  • محمدرضا ضیایی بیگدلی
  • داود هرمیداس باوند
  • منوچهر موتمنی طباطبایی