مرجع اخبار و اطلاعات حقوقی
info@didad.ir
چهارشنبه 27 ارديبهشت 1391
پنجمین دوره مقدماتی آموزش داوری

 

 

پنجمین دوره مقدماتی آموزش داوری

21 تا 29 تیر ماه 1391

 

مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران با توجه به استقبال حقوقدانان و وکلای دادگستری از دوره های آموزشی مرکز داوری اتاق ایران؛ اولین دوره مقدماتی آموزش داوری را در سال 1391 به منظور آشنایی حقوقدانان جوان با روش داوری در تیر ماه 1391 برگزار می کند. به شرکت کنندگان چنانچه منظم در تمام کلاس ها شرکت کنند و غیبت نداشته باشند گواهی حضور اعطا خواهد شد. این تذکر لازم است که سومین دورة پیشرفته آموزش داوری در آبان ماه سال جاری و نیز دومین کارگاه نگارش رای داوری در پاییز و زمستان سال جاری برگزار خواهد شد و کسانی می توانند در آن شرکت کنند که در دوره مقدماتی و پیشرفته شرکت کرده باشند. مرکز داوری اتاق ایران امیدوار است که همانند سال گذشته از بین شرکت کنندگان در کارگاه نگارش رای داوری اعضای بهترین گروه به تشخیص هیات نقد و ارزیابی به عنوان داور جوان پذیرفته شوند.

 

شرایط متقاضی: داشتن درجه کارشناسی ارشد حقوق و یا داشتن پروانه وکالت یا کارآموزی وکالت، (ارسال تصویری از دانشنامه یا پروانه وکالت الزامی است.)

 

شرایط ثبت نام: تکمیل و ارسال فرم پیوست (تایپ شده).

 

مدرسان: دکتر محسن محبی، دکتر مرتضی شهبازی نیا.

 

هزینه ثبت نام: 000 ,750, 2 ریال(معادل دویست و هفتاد و پنج هزار تومان).

 

شماره حساب: 1428953830 جاری جام به نام مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران نزد بانک ملت شعبه وزارت نفت (ارائه اصل فیش به مرکز داوری لازم است).

 

مهلت ثبت نام: حداکثر تا پایان وقت اداری 10 /4/ 1391

 

ساعت تشکیل کلاسها: 45 /8 تا 30/ 12

 

زمان: چهارشنبه: 21 و 28 تیر ماه پنجشنبه: 22و 29 تیر ماه (جمعا دوازده ساعت)

 

مکان: تهران، خیابان آیت الله طالقانی، بعد از خیابان فرصت شمالی، شماره 175، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران.

 

توجه: این تذکر لازم است که مرکز داوری اتاق ایران اطلاعیه های بعدی را از طریق سایت خود به نشانی: www.arbitration.ir اعلام خواهد کرد. ضمنا مرکزداوری اتاق بازرگانی ایران این حق را برای خود محفوظ می داند که در روز یا تاریخ های اعلام شده یا مدرسان تغییراتی بنا به شرایط غیر مترقبه ایجاد کند و ثبت نام کنندگان مکلفند که با مراجعه به سایت مرکز یا تماس تلفنی از تغییرات احتمالی اطلاع بیابند. به علاوه شرکت کنندگان مکلفند در هر جلسه اصل پروانه وکالت یا کارت ملی خودشان را به مسئولان ارائه کنند.

.

.

.

برای مشاهدۀ اصل خبر اینجــــــــــــــــــــــــا کلیک نمایید.

مطالب دیگر رویدادها
نشست علمی «ارزیابی تحولات جدید کشورهای اسلامی از حیث رعایت اعلامیه حقوق بشر در اسلام مصوب ۱۹۹۰ قاهره» _ مرداد ۱۳۹۷نشست تخصصی «چالش های حقوقی حکمرانی آب؛ با رویکرد ویژه به بحران منابع آب کشور» _ تیر ۱۳۹۷نشست تخصصی «دریای خزر؛ تحدید حدود مناطق دریایی، ژئوپلتیک» _ تیر ۱۳۹۷کارگاه آموزشی «بی تابعیتی در اقدام و ماموریت کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان» _ تیر ۱۳۹۷نشست مشترک «کنوانسیون نیویورک و نظم عمومی با تأکید بر رویه قضائی ایران» _ خرداد ۱۳۹۷
verification

بزرگان حقوق ایران

  • سید مصطفی محقق داماد
  • ابوالفضل قاضی شریعت پناهی
  • محسن محبی
  • هدایت الله فلسفی
  • عباس کریمی
  • حسین سیدی کاشانی
  • محمدرضا ضیایی بیگدلی
  • داود هرمیداس باوند
  • منوچهر موتمنی طباطبایی