مرجع اخبار و اطلاعات حقوقی
info@didad.ir
چهارشنبه 17 اسفند 1390
مراسم گرامیداشت یاد و خاطرۀ زنده یاد استاد مسعود طارمسری

 

در این نشست که سرکار خانم دکتر مصفا در غیاب جناب آقای دکتر ممتاز و سرکار خانم دکتر شایگان مدیریت آن را بر عهده داشتند، در ابتدای سخنان خود به بیان خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد زنده یاد استاد طارمسری پرداختند و علت اختصاص دادن این مراسم گرامیداشت به موضوع حقوق مالکیت فکری را علاقه و فعالیت های استاد طارمسری به این موضوع در اواخر عمر پر بارشان بیان کردند؛ همچنین انتخاب سخنرانان نیز با توجه به علاقه و ارتباطی که زنده یاد طارمسری در طول عمر خود با این بزرگواران داشته است صورت گرفته بود که اساتید مدعو نیز وظیفۀ خود دانسته بودند تا در این مراسم یادبود شرکت نمایند.

در این مراسم دکتر سید حسین صفایی(تحول مالکیت ادبی و هنری در ایران)، دکتر بهروز اخلاقی(ابعاد حقوقی - اخلاقی همسانه سازی انسان)، دکتر سعید حبیبا(چالش های جدید ضمانت اجرایی حقوق مالکیت فکری) و دکتر محمد حسن صادقی مقدم(تأثیر حقوق مالکیت فکری بر کاهش قیمت تمام شدۀ کالاها و خدمات) به ایراد سخن پرداختند و هریک گوشه ای از خاطرات مشترک خود با زنده یاد استاد طارمسری را تعریف کردند.

در پایان این مراسم نیز با حضور اساتید بزرگوار آقایان دکتر صفایی، دکتر ضیایی بیگدلی و دکتر مستقیمی هدایایی به رسم تشکر از زحمات همسر استاد طارمسری از طرف انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد به ایشان و فرزندانشان اهدا گردید.

 

روحش شاد و یادش گرامی

 

در ضمن، فایل صوتی این مراسم نیز موجود است؛ دوستانی که علاقه مند به تهیه آن می باشند می توانند در قسمت نظرات همین پست و یا در قسمت تماس با ما، با ذکر پست الکترونیکی معتبر، درخواست خود را ثبت نمایند.

 

زنده یاد استاد مسعود طارمسری
زنده یاد استاد مسعود طارمسری
زندگینامۀ استاد مسعود طارمسری
زندگینامۀ استاد مسعود طارمسری
مطالب دیگر اخبار
دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تخفیف ویژه برای مخاطبین دیداد _ اردیبهشت ۱۳۹۶ثبت لایحه تفصیلی جمهوری اسلامی ایران علیه ایالات متحده امریکا در دیوان بین المللی دادگستری _ بهمن ۱۳۹۵فراخوان پرسش و پاسخ با دکتر محمد جعفر قنبری جهرمی _ بهمن ۱۳۹۵در جشنواره وب ایران ۱۳۹۵ به دیداد رای دهیدشروع کمپین ترویج حقوق بین المللی بشردوستانه کمیته بین المللی صلیب سرخ با عنوان «پیروزی به هر وسیله»
 
زمان ثبت
چهارشنبه 17 اسفند 1390 02:59
حرازی
سلام به فایل سوتی نیاز دارم سپاس
زمان ثبت
چهارشنبه 17 اسفند 1390 15:10
سید شمس الدین قائم مقامی
با سلام واحترام لطفا فایل صوتی مراسم را به نشانی پست الکترونیکی بنده بفرستید.
با تشکر
زمان ثبت
جمعه 19 اسفند 1390 10:27
نرگس رامک
سلام ,لطفا فایل صوتی را برای من بفرستید.
زمان ثبت
جمعه 19 اسفند 1390 14:23
مهدی نظامی خواه
درخواست فایل صوتی همایش بزرگ داشت خاطره ی مرحوم دکتر طارم سری
زمان ثبت
جمعه 19 اسفند 1390 20:27
یوسف باقری
با سلام و تشکر از ایجاد چنین وب سایت خوب حقوقیتان . لطفا فایل صوتی جلسه بزرگداشت مرحوم استاد طارمسری را برایم بفرستید. merci monsieur
زمان ثبت
سه شنبه 01 فروردين 1391 00:00
حسین
به فایل صوتی نیاز دارم
با تشکر
زمان ثبت
پنجشنبه 25 آبان 1391 23:56
عنایت اله صفایی
فایل صوتی رو میشه بفرستین سپاس
زمان ثبت
چهارشنبه 05 خرداد 1395 05:17
شبنم طارمسری
خیلی ممنون از مطلبی که گذاشتید

بزرگان حقوق ایران

  • سید مصطفی محقق داماد
  • ابوالفضل قاضی شریعت پناهی
  • محسن محبی
  • هدایت الله فلسفی
  • عباس کریمی
  • حسین سیدی کاشانی
  • محمدرضا ضیایی بیگدلی
  • داود هرمیداس باوند
  • منوچهر موتمنی طباطبایی