مرجع اخبار و اطلاعات حقوقی
  info@didad.ir
  چهارشنبه 24 خرداد 1391
  برنامه ترفندهای حقوقی رادیو میهن

   

  برنامه ترفندهای حقوقی یکی از برنامه ها و زیرمجموعه های رادیو میهن می باشد که از طریق شبکۀ اینترنت و برای آشنایی علاقمندان با علم حقوق و مسائل حقوقی و البته ارتقای سطح معلومات قشر حقوقی جامعه ترتیب داده شده است.

  سعی این برنامه براین است که جدیدترین اطلاعات حقوقی را در اختیار افراد  قرار دهد و درضمن شنوندگان را از جدیدترین اخبار روز حقوقی مطلع کرده و با طرح پرونده های حقوقی و کیفری و معماهای جنایی مخاطبان را به طور عملی با علم حقوق و مسائل حقوقی آشنا نماید.

  این برنامه به غیر از اجرای رادیویی دارای صفحه فعالی در فیس بوک با نام ترفندهای حقوقی می باشد که افراد میتوانند سوال های خود را در این پیج مطرح کنند و جواب آنها را در برنامه رادیویی و یا همان صفحه دریافت نمایند.

  امکان انتخاب موضوع برنامه توسط شنوندگان برنامه نیز وجود دارد، به این صورت که افراد میتوانند در صفحه فیس بوک، موضوعات درخواستی خود را مطرح کنند و برنامۀ ترفندهای حقوقی به ترتیب موضوعات درخواستی را برای ایشان تهیه خواهد نمود. 

   

  برای ورود به وب سایت رادیو میهن، اینجـــــــــــــــــــا کلیک نمایید.

   

  مطالب دیگر اخبار
  انتخاب دکتر محسن محبی به عنوان عضو افتخاری دیوان داوری بین المللی ICC در پاریس – تیر ۱۳۹۷نظرخواهی و مشورت درباره همایش «مسائل جاری و چالش های فراروی حقوق بین‎الملل بشردوستانه» _ تیر ۱۳۹۷فراخوان مشارکت در انجام طرح های پژوهشی در حوزه حقوق بین الملل آب و محیط زیست _ شهریور ۱۳۹۷دعوتنامه و برنامه همایش «نقش دبیرخانه و دبیرکل در تحقق اهداف منشور ملل متحد» _ اسفند ۱۳۹۶پیوستن مجله حقوقی بین المللی به سامانه بین المللی «نمایه نشریات علمی با ویژگی دسترسی آزاد» _ اسفند ۱۳۹۶
  verification
  زمان ثبت
  چهارشنبه 24 خرداد 1391 16:06
  وب سایت حقوقی دیداد
  این هفته استثناً به علت ارتقای وب سایت، برنامۀ ترفند های حقوقی پخش نخواهد شد.
  زمان ثبت
  دوشنبه 12 آبان 1393 14:48
  سجاد رازیانی
  بسیار عالی و میشه گفت در نوع خودش منحصر به فرده.اگه امکان داره دامنه ی بحثاتونو گسترش بدین.ممنونم.
  زمان ثبت
  شنبه 27 تير 1394 19:11
  مسعود سمیعی
  با سلام ضمن ارزوی توفیق برای شما واین مطلب که عدم اطلاع عامه از مباحث حقوقی ونیز فرهنگ عدم ارجاع مشاوره ومشکلات به وکلا .. این جاننب بیش از سی سال است که مستقیم وغیر مستقیم با وکیل وقانون سروکار داشته ودارم پیشنهاد مینمایم : 1- با توجه به همکاری مطبوهاتی من با یکی از نشریات داخلی ودولتی امکان مصاحبه های چالشی با مسئولین قضائی می باشد در این زمینه پیشنهاد شما پیرامون چه مسائل وبا چه کسانی است ؟ 2- تا کنون یک دو مطلب پیرامون شیوه های دارسی در دادگاه نوشته ام ایا امکان همکاری نوشتاری در این زمینه با شما موچود است ؟ 3- سال 93 وبا تاثیر از موارد واقعی جرم وبخصوص جرائم کیفری چند متن نمایشی نوشتم که در رادیو نمایش موچود است ومیشود در این زمینه ها به صورت چدی تر عمل نمود وحتی به فرش رساند . 4- با توجه به تحصیلات من که هنری است پیشنهادهمکاری با تولید کتاب های صوتی حقوقی را میکنم این همکاری فنی بوده ومیتوان به شکلی زیباتر وهنری تولید شود . تلفن 09392008763

  بزرگان حقوق ایران

  • سید مصطفی محقق داماد
  • ابوالفضل قاضی شریعت پناهی
  • محسن محبی
  • هدایت الله فلسفی
  • عباس کریمی
  • حسین سیدی کاشانی
  • محمدرضا ضیایی بیگدلی
  • داود هرمیداس باوند
  • منوچهر موتمنی طباطبایی
  logo-samandehi